Verenigingen Kring Hart van Brabant

Ammerzoden; Gelderse Boys

Voorzitter:
Ellen Roubos
info@gelderseboys.nl

Secretaris:
Ellen Roubos
Verenigingstelefoon:
06-11061229

Berlicum; De Cowboys

Voorzitter:
Willy Wijnen
06-53183030

Secretaris:
Anita Frunt
06-38402846
rcdecowboys@gmail.com

Boxtel; St. Martinus

Voorzitter:
Marc Verbeeten
06-12741638
voorzitter@paardrijvereniging.nl

Secretaris:
Mat Schellekens
secretaris@paardrijvereniging.nl

Cromvoirt; De Klinkert

Voorzitter:
Bregje Holla
06-10757392
algsecretariaatrvdeklinkert@live.nl

Secretaris:
Nathalie Pijnenburg-Boom
06- 13679406

Den Dungen; St. Jacobus

Voorzitster:
Daphne Meulenbroek
06-24109329
daphne@sint-jacobus.nl

Secretaresse:
Daisy van Helvert
06-18742237
daisy@sint-jacobus.nl

Diessen; Taxandria

Voorzitter:
Jack  Janssen
013-5042260
Janssen.jack@live.nl

Secretaris:
Annet van Beijsterveldt
013-5042551

Drunen; Ruitersportvereniging Heusden

Voorzitter:
Ron de Veld

Secretaris:
Noemie Govaarts
06-12808128
info@ruitersportheusden.nl

Geffen; De Zilverhoef

Voorzitter:
Willemien Hermans
073-6893876
willemien@vdriet.nl

Secretaris:
Ingrid van Uden
073-5341012
vanudenvanerp@kpnplanet.nl

Geffen; Voltige vereniging De Opsprong

Voorzitter: –
Secretaris: –

Gemonde; Ruitersportvereniging Gemonde

Voorzitter:
John Timmermans
06-54324797
jtitoegangstechniek@live.nl

Secretaris:
Esry Lavrijssen
06-36183845
ruitersportgemonde@hotmail.com

Haaren; Het Edele Ros

Voorzitter:
Heidi Cové
06-21661102
hetedeleros@hotmail.com

Secretaris:
Anne-Lies Tijdink
06-46281592
atijdink@hotmail.com/
bestuur@hetedeleros.nl

Haarsteeg; Ars Longa P.C.

Voorzitter:
Ingrid Oosterwaal-Daems
Ingo1966@home.nl

Secretaris:
Mirjam  Vogel
jjalvogel@home.nl

Haarsteeg; Ars Longs R.V.

Voorzitter:
Jacqueline van Zandwijk – van Steen
06-12585830
zand5@ziggo.nl

Secretaris:
Vacature

Haarsteeg; De Favorietjes

Voorzitter: –
Secretaris: –

Haghorst; De Horstdravers en ’t Wit paardje

Voorzitter:
Geert van Iersel
06-53799161
info@geertvaniersel.nl

Secretaris:
Karin van Laak
06-10201715
karinvlaak@hotmail.com

Helvoirt;  De Leijeruiters

Voorzitter:
Frie Klerks
06 22 97 66 74

Secretaris:
Nicky Pullens
06 41 60 40 41

Heukelom; FNRS Manege De Gulle Ruif,

info@degulleruif.nl

Heukelom; RJV De Ruif

Voorzitter:
Jan Kersten
06-22559066
jan@manco-iw.nl

Secretaris:
Claartje Grielis
013-5331772/06-22422383
claartjegrielis@hetnet.nl

Hilvarenbeek; De Bikse Ruiters

Voorzitter:
Alex Robben
013 5056098
secretariaat@debikseruiters.nl

Secretaris:
Jolanda Robben
013 5056098
secretariaat@debikseruiters.nl

Hilvarenbeek; Wilhelmina

Voorzitter:
Jan Burgers
06-55732502
rsvwilhelmina@hotmail.com /
jan@verzburgers.nl

Secretaris:
Alida van Bijsterveldt
06-15555621
rsvwilhelmina@hotmail.com /
alida@henkvanbijsterveldt.nl

Hilvarenbeek; FNRS Manege Stal Veldhof

Eva van Pelt
eva.vanpelt@hotmail.com

Liempde; Koetsiers

Voorzitter: –
Secretaris: –

Liempde; De Dommelruiters

Voorzitter:
Peter van de Sande
06 33970212
stalvandesande@planet.nl

Secretaris:
Marco van Beers
06-12842550
vraco1@hotmail.com

Liempde; Rijvereniging Liempde

Voorzitter: –
Secretaris: –

Lithoijen; De Maaslanders

Voorzitter:
Monique v.d. Brand
0412-481341
demaaslanders@gmail.com

Secretaris:
Annemarie Westerveld
0412-627371
demaaslanders@gmail.com

Maren-Kessel; Paardensportvereniging Pluvinel

Voorzitter:
Wendy van Heel
06-10582717
royvanheel@home.nl

Secretaris:
Ardy Koelen
06-23909059
a-koelen@hotmail.com

Moergestel; Fevior

Voorzitter:
Roos van de Velden
06-53254117
info@rvde.nl

Secretaris:
Debbie Donkers
06-12557488
info@fevior.nl

Nuland;  De Paardenvriend

Voorzitter:
Jeroen korsten
06-38912395
jeroen.margie@home.nl

Secretaris:
Henk de Wit
06-10747366
henkenroos@home.nl

Oijen; De Hoefslag

Voorzitter:
A. Kooijmans
06-15961463

Secretaris:
B. Aarts
0412-644513.

Oirschot; Oirschotse rijvereniging en ponyclub de Toekomst

Voorzitter:
Cor Bullens
06-53868521
voorzitter@oirschotserijvereniging.nl

Secretaris:
Femke Putmans-de Kok
06-53666661
fempjedekok@hotmail.com

Oisterwijk; De Venneruiters

Voorzitter:
Sanne Bronsgeest
06-55538615
voorzitter@devennenruiters.nl

Secretaris:
Nicole Schellen
06-41321968
secretariaat@devennenruiters.nl

Oisterwijk; ’t Halster

Voorzitter:
Ronald van Dijk
06-46100593
info@rsvhalster.nl

Secretaris:
Stephanie Wentink
wedstrijden@rsvhalster.nl
www.rsvhalster.nl

Oost West Middelbeers;  De Beerse Ruiters

Voorzitter:
Mechelien Heuvelmans
06-2359 7834
mechel10us@hotmail.com

Secretaris:
Lonneke van Kollenburg
06-3003 7353
Lonnekek@live.nl

Oost West Middelbeers; De Drie Beerzen

Voorzitter:
Janine Timisela
06-46417860
info@weverkeoirschot.nl

Secretaris:
Jennie Markestijn-Slijkerman
06-52008272
lrvdedriebeerzen@hotmail.com

Oost West Middelbeers; FNRS manege Steenhof Stables

info@steenhofstables.com

Rosmalen; Ruitersportvereniging  Rosmalen

Voorzitter:
John Dielissen
06-51488637
dielissen.john@hetnet.nl

Secretaris:
Marion van Run
06-22713167
vanrun@ziggo.nl

Schijndel; Paardensportvereniging  Jan van Amstel

Voorzitter:
Kim van Engeland
06-10969792
Secretaris:
Ton Pijnenburg,
06-53184704

Schijndel; Stichting Ruitersport De Meierij

Voorzitter:
Bert van den Oetelaar
06-53173084
info@indoordemeierij.nl

Secretaris:
Dianne Gloudemans
06-20368789
info@indoordemeierij.nl

Schijndel;  Paardensportvereniging ’t Schijndelse Woud

Voorzitter:
Coen van Gerwen
06-53341547
psv@schijndelsewoud.nl

Secretaris:
Ton Pijnenbrug

Sint Michelsgestel;  St. Michaël

Voorzitter:
Yvonne Dekkers
0645332086
info@rosstegels.nl

Secretariaat:
Lotte Somers

Velddriel; De Laarruiters

Voorzitter:
Corine van de Pol-Vissers
06-10179999
delaarruiters@hotmail.com

Secretaris:
Andre Fitters
06-22875482
dafcowboy@gmail.com

Vinkel; Paardensportvereniging Vinkel

Voorzitter:
Gert-Jan van der Doelen
06-12 85 23 06

Secretaris:
Rigtje Schukken
06- 25 19 70 03

Vlijmen; St. Norbertus

Voorzitter:
Rik Boom
06-20620567
rikboom@live.nl

Secretaris:
Ineke van der Ven
06-29195869
inekevanderven@home.nl

Vught;  De Vughtse Hoeve

Voorzitter: –
Secretaris: –

Vught; St. Joris

Voorzitter:
Theo Looymans
073-36569358
Astrid.looymans@gmail.com

Secretaris:
Jolanda Verbeek
06-22231403
j.verbeek@12move.nl